Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ABC RABAT NA KOSMETYKI - zasady oferty promocyjnej

ABC RABAT NA KOSMETYKI to oferta promocyjna na kosmetyki ze sklepu internetowego kosme.pl. Kosmetyki w danym tygodniu w niższych cenach dla klientów z miejscowości na literę ... No właśnie jaką?

Kilka zasad oferty promocyjnej ABC RABAT NA KOSMETYKI

Odbierz kod rabatowy uprawniający do zniżki na kosmetyki zamówione do Twojej miejscowości. W okresie ważności kodu rabatowego złóż w sklepie zamówienie na kosmetyki, wpisując kod rabatowy w formularzu.

Skąd mam wiedzieć których miejscowości dotyczy kod rabatowy? Kod rabatowy ma postać ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_X, gdzie X to pierwsza litera np. A, B, C ... Z nazwy miejscowości.

Jak to wygląda w praktyce? Na przykład na newsletterze, w aktualnościach, profilu facebook lub google+ informujemy, że w dniach 01-07.01.2016 r. obowiązuje kod rabatowy: ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_G. Kupując w sklepie kosmetyki i zamawiając je w podanym okresie do jakiejkolwiek miejscowości na literę G np. do Gliwic, po wpisaniu do formularza zamówienia kodu rabatowego ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_G otrzymujesz zniżkę na kosmetyki. Informacje na temat wysokości zniżki, okresu ważności kodu i kosmetyków, których dotyczy rabat są każdorazowo podawane przy konkretnym kodzie rabatowym.

Gdzie szukać kodów rabatowych? O kodach rabatowych będziemy informować w newsletterze, aktualnościach, na facebooku, google+ i w innych miejscach.

Jak nie przegapić informacji o kodzie rabatowym obejmującym zamówienia do mojej miejscowości? Najlepiej zapisz się na newsletter i śledź nasz profil na facebooku, albo wszystko naraz, wtedy nie powinieneś przegapić kodu rabatowego.

Więcej informacji nt. oferty promocyjnej ABC RABAT NA KOSMETYKI

Jest to promocja regionalna i ograniczona czasowo ale cykliczna. Oznacza to, że skorzystać z niej mogą klienci, którzy w danym okresie (ściśle określonym) zamówią kosmetyki na adres miejscowości, której nazwa rozpoczyna się na daną literę alfabetu, np. na literę A. Aby skorzystać z promocji i otrzymać rabat na kosmetyki należy podać kod rabatowy (w przypadku litery A) ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_A. Analogicznie w przypadku pozostałych liter np. ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_B, ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_C ... ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_Z.

Na jaki rabat mogę liczyć?

Wysokość zniżki do której uprawnia kod rabatowy, będzie każdorazowo podawana przy powiadomieniu o promocji na daną literę. Promocja może dotyczyć wszystkich kosmetyków, wybranych producentów, albo wybranych grup lub pojedynczych kosmetyków. Obecnie sklep internetowy kosme.pl posiada w ofercie kosmetyki Apis, Bielenda, Clarena, Jadwiga, Yvette, Podocare, Ella, Beta-Skin.

Jak wziąć udział w promocji?

Są dwa sposoby wzięcia udziału w promocji ABC RABAT NA KOSMETYKI.

Pierwszy. Czytaj regularnie aktualności sklepu kosme.pl lub śledź profil facebookowy lub google+. W tych miejscach będziemy informować o literze (na którą zaczynają się nazwy miejscowości), okresie oraz kosmetykach, wobec których obowiązuje kod rabatowy.

Drugi, zalecany. Zapisz się na newsletter sklepu kosme.pl. Zapisując się na newsletter otrzymasz co najmniej tydzień wcześniej niż informacja ta pojawi się na stronie aktualności, maila z informacją o kodzie rabatowym oraz o okresie, w którym kod rabatowy będzie uprawniał do zniżki dla miejscowości na określoną literę. Na newsletter możesz zapisać się poprzez formularz znajdujący się poniżej.

Chcesz, aby dana litera (Twoja miejscowość) została wybrana do kodu rabatowego poza kolejnością?

Staramy się sprawiedliwie dzielić kody rabatowe pomiędzy poszczególne miejscowości (litery). Nie ukrywamy jednak, że wpływ na to, która litera pojawia się częściej lub rzadziej, ma zainteresowanie klientów naszą promocją. Dlatego zapisz się na newsletter i w odpowiedzi zwrotnej zgłoś swoją miejscowość. Na newsletter możesz zapisać się poprzez formularz znajdujący się poniżej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1289 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-27
Bez zarzutu. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Stała informacja w zakresie etapu realizacji zamówienia .
2024-03-18
Bardzo dobra obsluga
pixelpixelpixelpixel