SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kody rabatowe, zniżki na kosmetyki

2016-02-13
Kody rabatowe, zniżki na kosmetyki

ABC RABAT NA KOSMETYKI - odbierz kod rabatowy uprawniający do zniżki na kosmetyki zamówione do Twojej miejscowości. W okresie ważności kodu rabatowego złóż w sklepie zamówienie na kosmetyki, wpisując kod rabatowy w formularzu.

Skąd mam wiedzieć których miejscowości dotyczy kod rabatowy? Kod rabatowy ma postać ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_X, gdzie X to pierwsza litera np. A, B, C ... Z nazwy miejscowości.

Jak to wygląda w praktyce? Na przykład na newsletterze, w aktualnościach, profilu facebook lub google+ poinformujemy, że w dniach 01-07.01.2016 r. obowiązuje kod rabatowy: ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_G. Kupując w sklepie kosmetyki i zamawiając je w podanym okresie do miejscowości na literę G np. do Gliwic, po wpisaniu do formularza zamówienia kodu rabatowego ABC_RABAT_NA_KOSMETYKI_G otrzymujesz zniżkę na kosmetyki. Informacje na temat wysokości zniżki, okresu ważności kodu i kosmetyków, których dotyczy rabat są każdorazowo podawane przy konkretnym kodzie rabatowym.

Gdzie szukać kodów rabatowych? O kodach rabatowych będziemy informować w newsletterze, aktualnościach, na facebooku, google+ i w innych miejscach.

Jak nie przegapić informacji o kodzie rabatowym obejmującym zamówienia do mojej miejscowości? Najlepiej zapisz się na newsletter i śledź nasz profil na facebooku, albo wszystko naraz, wtedy nie powinieneś przegapić kodu rabatowego uprawniającego do zniżki na kosmetyki.

Zasady: ABC RABAT NA KOSMETYKI

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1316 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Wszystko dobrze.
2024-06-11
Wszystko ok i szybko
pixelpixelpixelpixel