SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Porady kosmetologa przez czat online

2017-08-04
Porady kosmetologa przez czat online

Porady kosmetologa online

W sklepie kosme.pl dla Waszej wygody wprowadziliśmy czat online, abyście szybko i anonimowo mogli poradzić się kosmetologa albo uzyskać pomoc w wyborze kosmetyków dopasowanych do potrzeb Waszej skóry.

Kosmetolog jest zajęty?

Czasami czat online może być niedostępny lub trzeba chwilę poczekać na odpowiedź. Wynika to z tego, że dla jak najlepszej obsługi klienta, porad udziela osobiście kosmetolog Anna Powiecka, która prowadzi również gabinet kosmetologiczny i w trakcie wykonywania zabiegu, nie będzie mogła udzielić Tobie natychmiastowej pomocy. Możesz jednak zostawić otwarte okno czatu i poczekać na odpowiedź lub pozostawić do siebie dane kontaktowe: telefon lub e-mail.

Dla kogo jest czat online i porady kosmetologa?

Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać, chcesz uzyskać poradę związaną z pielęgnacją Twojej skóry, jeżeli masz problem techniczny z zamówieniem lub masz inny problem związany z zakupami w sklepie kosme.pl, skorzystaj z czatu online. Oczywiście nadal możesz skorzystać z pomocy telefonicznej pod numerem telefonu 732 730 399 lub kontaktując się na adres e-mail.

Bo tylko zdrowa skóra może być piękna
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1307 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
Bdb
2024-04-22
Wszystko szybko i na czas
pixelpixelpixelpixel