ELLA Soft Cold pasta cukrowa na zimno 750 g
- Pasta cukrowa ELLA Soft Cold, poj. 750 g, do depilacji na zimno metodą paskową. Najłatwiejsza w użyciu. Produkt przeznaczony do gabinetów kosmetycznych.
Pasta cukrowa ELLA Soft Cold, poj. 750 g, do depilacji na zimno metodą paskową. Najłatwiejsza w użyciu. Produkt przeznaczony do gabinetów kosmetycznych.
Najłatwiejsza w użyciu pasta cukrowa do depilacji na zimno. Do skóry wrażliwej.
Soft Cold jest gotowa do użycia bez podgrzewania w temperaturze pokojowej. Idealna dla początkujących kosmetyczek. Nalezy nałożyć cieńką warstwę pasty za pomocą szpatułki pod włos, następnie zerwać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa przy pomocy paska fizelinowego.
Pasta cukrowa ELLA Soft Cold idealna do średnio - mocnych włosów, zarówno do depilacji ciała jak i twarzy. Przy użyciu tej pasty cukrowej nie istnieje ryzyko oparzenia - stosuje się ją bez podgrzewania. Pozostałości pasty należy usunąć za pomocą ciepłej wody.
INCI to skrót od International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Międzynarodowe nazewnictwo składników kosmetyków.
Podane składy mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Pełny skład INCI podany jest zawsze na opakowaniu produktu.
Pełny skład kosmetyku powinien zostać wkrótce dodany. Jeżeli chcesz go poznać wcześniej, skontaktuj się z obsługą sklepu.