Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PRACA: stanowisko magazynier - Opole

Poszukujemy pracownika do naszej siedziby w Opolu na stanowisko: MAGAZYNIER

Prowadzimy sklepy kosmetyczne specjalizujące się w sprzedaży online - kosme.pl dla klientów detalicznych oraz kosmepro.pl dla do salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Zależy nam na osobie zorganizowanej, samodzielnej, punktualnej i uczciwej.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie i pakowanie zamówień do wysyłki według ustalonych procedur;
  • Przyjęcie dostaw - sprawdzanie, ułożenie towaru na półkach i wprowadzanie faktur VAT na magazyn;
  • Przyjęcie zwrotów;
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej i sprzedażowej;
  • Inwentaryzacja magazynu;
  • Wprowadzanie nowych produktów do panelu sklepu;
  • Utrzymanie porządku stanowiska pracy.

WYMAGANIA:

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy magazyniera;
  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dyspozycyjność (w przypadku studenta lub ucznia przygotowanie grafiku z miesięcznym wyprzedzeniem).

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 19,70 - 22,00 zł brutto / godz.;
  • Grafik pracy: poniedziałek - piątek godz. 08:00 - 16:00;
  • Umowę zlecenie od sierpnia 2022 r.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Zniżki na posiadane w ofercie produkty;
  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy;
  • Przyjazną atmosferę.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: kontakt@kosmepro.pl

(!) Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji."

(!) Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska."

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:

  • Administratorem Danych Osobowych jest KOSME PRO Anna Powiecka z siedzibą w Opolu, NIP:7543082106 (kontakt: ul. Aleja Przyjaźni 59G lok. 7, 45-572 Opole, tel. +48 732 730 399, adres email: kontakt@kosmepro.pl).
  • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  • Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
  • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
  • Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
  • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1284 opinii
2024-03-17
Super!
2024-03-11
Składanie zamówień w sklepie kosme jest nie tylko proste, ale przede wszystkim zaopiekowane na najwyższym profesjonalnym poziomie
pixelpixelpixelpixel