SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bezpłatne dermokonsultacje. Dzień otwarty z mesoBOOST, ACIDBoost i senseBOOST.

2019-03-15
Bezpłatne dermokonsultacje. Dzień otwarty z mesoBOOST, ACIDBoost i senseBOOST.

Zapraszamy na Dzień otwarty z markami mesoBOOSTACIDBoost i senseBOOST oraz na bezpłatne dermokonsultacje w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej KOSMEDERMA w Opolu. Wydarzenie to świetna okazja nie tylko na zapoznanie się z wymienionymi markami, ale przede wszystkim możliwość poznania potrzeb swojej skóry. W tym dniu bezpłatnie wykonujemy komputerowe badanie skóry oraz udzielamy darmowych konsultacji kosmetologicznych, których cena regularna wynosi 100 zł.
Przyjdź i poznaj prawdziwy stan swojej skóry.

Jak przygotować się do dermokonsultacji i jak będą przebiegały?

  • Jeżeli to możliwe przyjdź na dermokonsultacje bez makijażu, ponieważ zaaplikowane wcześniej preparaty mogą zafałszować wynik analizy skóry.
  • Jeżeli jednak zdecydujesz się przyjść w makijażu, kosmetolog przed badaniem wykona demakijaż.
  • Kosmetolog przeprowadzi z Tobą również wywiad kosmetyczny, aby zebrać możliwie dokładne informacje na temat aktualnej pielęgnacji skóry, a następnie za pomocą komputerowego analizatora skóry oceni jej stan w 8 parametrach: nawilżenie, sebum, przebarwienia, struktura skóry, grubość warstwy rogowej, zmiany naczyniowe, wielkość porów, głębokość zmarszczek.
  • Na podstawie wywiadu i komputerowej analizy skóry kosmetolog zaproponuje Tobie indywidualny program pielęgnacji – dobierze odpowiednie kosmetyki odpowiadające na potrzeby Twojej skóry, tak aby ich działanie wpłynęło na poprawę ewentualnych niedoskonałości i parametrów skóry.

Poznaj i przetestuj na własnej skórze produkty mesoBOOST, ACIDBoost i senseBOOST.

Wszystkie zaproponowane produkty (marki mesoBOOST, ACIDBoost, senseBOOST), będzie można na miejscu przetestować, zapoznać się z ich konsystencją, zapachem czy sposobem aplikacji. Dzień otwarty to niepowtarzalna okazja na poznanie na własnej skórze wszystkich produktów z rodziny BOOST.

Gdzie i kiedy odbędzie się Dzień otwarty?

Dzień otwarty i bezpłatne dermokonsultacje odbędą się w dniu 25 marca br. w godzinach 10:00 – 17:00 w gabinecie KOSMEDERMA w Opolu przy Al. Przyjaźni 59G lok. 7 (Nowa Wieś Królewska, osiedle Bolko obok miejskiego kąpieliska Bolko).

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1316 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-30
szybko, towar zgodny z zamówieniem
2024-06-23
Szybka dostawa. Z zakupu jestem zadowolona.
pixelpixelpixelpixel